Manažér/ka Tréningu @ TESCO STORES SR, a.s.

Ponuka práce: Manažér/ka Tréningu

Miesto
Bratislava (Ružinov)
Nástup
dohodou
Ponúkaný plat
1 600 EUR / mesiac

Náplň práce

Aká bude vaša práca u nás?

  • Implementuje všetky školenia a vzdelávacie programy v lokálnom jazyku vo svojej krajine. Poskytuje online alebo face to face školenia.
  • Na základe individuálnych požiadaviek CE tímov doručuje aj školenia v anglickom jazyku.
  • Spolupracuje s dizajnovým tímom CE pri vytváraní vzdelávacích riešení a školení. Ovplyvňuje ich obsah pomocou spätnej väzby tak, aby zodpovedal lokálnym podmienkam.
  • Facilituje stretnutia zamerané na rozvojov (individuálne a tímové rozvojové stretnutia)
  • Prekladá, validuje a implementuje vzdelávacie materiály a toolkity, upravuje ich na základe lokálnych potrieb.
  • Doručuje train to trainers personálnym partnerom, podporuje ich a stará sa o rozvoj ich tréningových techník.
  • Proaktívne identifikuje a vyhodnocuje súčasné aj budúce potreby v oblasti odbornej prípravy prostredníctvom analýzy pracovných miest, kariérnych ciest, ročného hodnotenia výkonnosti a konzultácií s líniovými manažérmi.
  • Zastrešuje organizáciu a administráciu (interných a externých) školení a tiež ich facilitáciu
  • Pôsobí ako kouč pre manažérov alebo talentovaných kolegov
  • Podporuje kolegov pri vytváraní ich vlastného plánu osobného rozvoja
  • Pôsobí ako ambasádor kultúry sebavzdelávania tým, že pozná všetky dostupné nástroje pre rozvoj a materiály a podporuje personálnych partnerov a líniových manažérov v témach súvisiacich s rozvojom
  • Vie odporučiť možnosti vzdelávacích podujatí a aktívne sa podieľa na ich organizácii.

Požadované
Minimálne vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa
Iné požiadavky

BEZ ČOHO SA NEZAOBÍDETE:

  • Vysokoškolské vzdelanie - preferovaný odbor psychológia alebo pedagogika
  • Znalosť anglického jazyka na vysokej úrovni (plynule slovom i písmom)
  • Skúsenosti v jednej z oblastí: výučba, výcvik, koučing, HR - požadované
  • Skúsenosť v akejkoľvek maloobchodnej spoločnosti - odporúčané
  • Vodičský preukaz povinný
  • Vynikajúce schopnosti medziľudskej interakcie
  • Skvelé prezentačné schopnosti
  • Znalosť teórie vzdelávania dospelých
  • Znalosť koncepcie školenia
  • Schopnosti koučingu a mentoringu

Vítané

Benefity

Prečo u nás budete pracovať radi?

Výhodný nákup :

• So zamestnaneckou kartou ušetríte až 1100€ na nákupy v Tesco. Zamestnanecká karta s 15% zľavou na nákupy v Tesco.
• Systém Cafeteria, ktorý umožní zvoliť si benefity podľa vlastných preferencií s ročným príspevok od 200€ podľa dĺžky pracovného pomeru.

Rodina :

Široká škála benefitov zameraných na podporu rodiny, ako napríklad:

• Dorovnanie materskej dávky do výšky čistej mzdy počas trvania materskej dovolenky, platené 2 týždňové voľno pre čerstvých oteckov, nadštandardná podpora adoptívnych rodičov a pestúnov a ďalšie.
• Váš pracovný čas zohľadňuje vaše individuálne potreby, rodinnú situáciu i zdravotný stav, máte možnosť zvoliť si prácu z domu.
• Pracovné voľno navyše pri významných životných udalostiach ako je svadba, sťahovanie, sprevádzanie prváčika v prvý školský deň, atď.
• Darčekový kôš plný praktických Tesco výrobkov pri narodení dieťaťa
• Príspevok 50 € na svadbu

Zdravie :

• Dobrá linka pomoci, miesto kde Vám bezplatne poskytneme právne, finančné a psychologické poradenstvo
• Multisport karta, s ktorou získate aktivity pre všetky vekové kategórie, rodiny aj jednotlivcov
• Well Being program - dbáme o dodržiavanie zdravého životného štýlu našich kolegov, vitamínové balíčky, pravidelné webináre, ovocné stredy, vianočné darčeky pre kolegov

Lojalita :

• 25 dní dovolenky pre všetkých bez ohľadu na vek
• Finančná odmena pri pracovnom výročí až do výšky 530 €, v závislosti od dĺžky pracovného pomeru
• Odmena za odporučenie kandidáta v hodnote 220€, vyplatená po 3 mesiacoch od úspešného nástupu odporučeného kandidáta
•Príspevok 50 € k životnému jubileu
• Budujeme priateľské a otvorené prostredie pre našich kolegov, stretávame sa na firemných aktivitách ako je vianočný večierok, športové hry, program Buď fit na podporu zdravého životného štýlu, atď.
• Vytvárame priestor pre kariérny rast a rozvoj
• Možnosť absolvovať kariérne voľno po 2 rokoch v našej spoločnosti

#LI-PA1

1 600* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

1600 EUR mesačne/ v hrubom + zamestnanecká karta s ktorou ušetríte až 1100€ ročne na nákupoch v Tesco

V Tescu je každý vítaný, preto neustále budujeme a vylepšujeme inkluzívne pracovné prostredie. Ako spoločnosť zamestnávajúca osoby s rôznym druhom znevýhodnenia sa zaväzujeme zaistiť inkluzívny a všetkým prístupný náborový proces. Uchádzačom umožňujeme zdieľať s nami prípadné zmysluplné opatrenia, ktoré by im mohli pomôcť a prácu v Tescu uľahčiť.

Kontakt

Sabína Szabadosová

Adresa

Ružinov, Bratislava, Slovensko