Brigádnik/čka - personálne činnosti @ TESCO STORES SR, a.s.

Ponuka práce: Brigádnik/čka - personálne činnosti

Miesto
Petrovany
Typ pracovného pomeru
dohoda
Nástup
dohodou
Ponúkaný plat
7 EUR / hodina

Náplň práce

  • AKÁ BUDE VAŠA PRÁCA U NÁS?

    • Organizuje prijímanie kolegov, skončenia pracovného pomeru a všetky zmeny súvisiace s pracovným zaradením kolegov, vedie ich osobnú evidenciu a databázu údajov v personálnom systéme.
    • Zaisťuje, že personálna administratíva je vedená podľa platných zákonov, v súlade s internými pravidlami a spolupracuje s lokálnym TBS tímom a tímom pre spracovanie personálnej a mzdovej agendy TBS.
    • Administratívne zaisťuje nábor nových kolegov (interná a externá inzercia, skríning životopisov, organizovanie pohovorov, komunikácia s kandidátmi a líniovými manažérmi).
    • Pripravuje ponukové listy pre vybraných kandidátov a následne vedie vstupné školenie.
    • Zabezpečuje dodržiavanie predpisov týkajúcich sa lekárskej zdravotnej služby a zákonných školení.
    • Je podporou pre personálneho partnera, pripravuje reporty, požadované aktualizácie systému, podieľa sa na príprave a organizácii podujatí a aktivít pre kolegov a nováčikov
    • Podporuje plán zaangažovania kolegov

Zručnosti a kvalifikácia

Požadované
Minimálne vzdelanie
Vysokoškolské štúdium
Iné požiadavky

BEZ ČOHO SA NEZAOBÍDETE?

  • Skúsenosti v oblasti HR, personalistkiky alebo na podobnej pozícii výhodou.
  • Znalosti základov pracovného práva výhodou.
  • Komunikačné zručnosti: Výborné verbálne a písomné komunikačné schopnosti.
  • Organizačné schopnosti: Silné organizačné schopnosti a schopnosť efektívneho manažmentu času.
  • Počítačové zručnosti: Znalosť MS Office (Word, Excel, PowerPoint) a HR softvéru.
  • Interpersonálne zručnosti: Schopnosť budovať vzťahy a spolupracovať s kolegami.
  • Riešenie problémov: Schopnosť efektívne riešiť konflikty a prijímať rozhodnutia.
  • Dôslednosť: Presnosť pri spracovaní zamestnaneckých záznamov a dokumentácie.
  • Jazykové zručnosti: Vyžaduje sa znalosť AJ na úrovni B1

Vítané

Benefity

PREČO U NÁS BUDETE RADI PRACOVAŤ ?

Chceš sa stať súčasťou nášho tímu v stabilnej nadnárodnej spoločnosti? Baví Ťa administratívna práca a komunikácia s ľuďmi?

Pridaj sa k nám, ponúkame Ti:

  • Možnosť brigády počas celého roka

  • Získate veľa skúseností a zručností

  • Získate množstvo zaujímavých kontaktov

  • Nemusíte byť odborníkom, všetko vás naučíme

  • Budete pracovať v skvelom kolektíve

  • Možnosť kariérneho rastu

7* EUR / hodina
*základná zložka mzdy

Pracovné prostredie a firemná kultúra

Spoločnosť TESCO je jednou z najväčších maloobchodných spoločností, ktorá sa zameriava na predaj potravinového i nepotravinového sortimentu, prevádzkuje vlastný internetový obchod, čerpacie stanice, poskytuje služby v oblasti telekomunikácií a financií. Bola založená v roku 1924 Sirom Jackom Cohenom vo Veľkej Británii
Tesco vstúpilo na slovenský trh v roku 1996 a v súčasnosti prevádzkuje 153 obchodov, dve distribučné centrá a 18 čerpacích staníc.

So svojimi 9 000 zamestnancami je tretím najväčším súkromným zamestnávateľom na Slovensku.

Kontakt

Sabína Szabadosová

Adresa

Petrovany, Slovensko